Get Adobe Flash player

Proszę zaktualizować przeglądarkę naciskając przycisk powyżej

Brak wtyczki Adobe Flash Player powoduje,

że wyświetlana jest alternatywna treść HTML stronyFirma Handlowo Usługowa Pepe <br>Meble na wymiar<br>Wykańczanie wnętrz

Jesteś tutaj: Strona główna >>> Referencje

Dlaczego warto wybrać moją firmę

Halina Mitrenga Tychy, 2012.09.08
"Serdecznie polecam tą firmę ze względu na profesjonalizm w każdym zakresie, perfekcyjną realizację i doskonałe materiały!"

Tomasz Lange Tychy, 2012.08.13
"Panowie Robert i Marek wykończyli mi już dwa mieszkania i jestem bardzo zadowolony. Nie ma takiej rzeczy, której by nie wykonali. Począwszy od wykończenia łazienek, pokoi, balkonów poprzez elektrykę, hydraulikę aż po składanie mebli. Aktualne trendy i rodzaj wykonania nie są mi już obce. Serdecznie polecam."

Bożena Klekot Tychy, 2012.06.16
"Porównywaliśmy ceny w kilku miejscach i w końcu zdecydowaliśmy się na tą firmę. Z miłą chęcią potwierdzamy, że efekt końcowy przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania. Meble wykonane starannie, z należytą dbałością o szczegóły, a co najważniejsze zostały zamontowane tydzień przed terminem określonym w umowie. Firma naprawdę godna polecenia!"

Piotr Sapka Tychy, 2012.06.12
"Z przyjemnością polecam firmę Pana Roberta - wykonawcę prac remontowych ( położenie glazury, prace hydrauliczne, elektryczne, cekolowanie). Panowie są profesjonalistami w zakresie robót budowlanych. Są uczciwi, solidni, słowni, potrafią doradzić, dzięki temu remont przebiega sprawnie. Z efektu jestem zadowolony i z czystym sumieniem polecam. Pozdrawiam."

Barbara Otmuch Gliwice, 2012.05.21
"Z przyjemnościa mogę polecić usługi pana Roberta i jego ekipy. Panowie stanowią zgrany zespół, znają się na swojej pracy- mają duże, wszechstronne doświadczenie, jednocześnie są otwarci na nowe. Potrafią wdrożyć w życie projekt opracowany przez architekta, a także odzwierciedlić pomysły nakreślone na kawałku papieru przez laika. Pracują czysto, dokładnie, z dbałością o końcowy efekt. Sami kupują materiały budowlane, konsultując zakupy z nami. Są uczciwi, kulturalni. Ceny niewygórowane - adekwatne do zakresu i jakości usług, w jak najlepszym tego słowa znaczeniu. W moim mieszkaniu przeprowadzili remont od stanu deweloperskiego, w tym: ułożenie podłogi (deska barlinecka), zabudowy k-g (półki, sufit w łazience z halogenami i wnęką podświetloną paskiem led), ułożenie gresu w łazience, pełny zakres podłączeń hydraulicznych z przeróbką instalacji, montaż odpływu liniowego w kabinie prysznicowej "bez brodzika"), dodatkowe obwody elektryczne, malowanie ścian, gładzie, idealne przygotowanie otworów drzwiowych do montażu drzwi. Bardzo doceniam poza tym fakt, że Panowie nie podejmują się prac, jeśli nie są przekonani, że wykonają je w 100% fachowo, dzięki czemu omija nas stres związany z ewentualną naprawą uszkodzeń (a takie przypadki szkód wyrządzonych przez ekipy remontowe wśród moich znajomych się zdarzały). Jeśli w przyszłości zdecyduję się na remont, na pewno zatrudnię Pana Roberta."

Anna Patyra Gliwice, 2012.02.02
"Pan Robert remontował moje mieszkanie w styczniu. W zakresie uslug było cekolowanie ścian, malowanie, ułożenie glazury w łazience, montaż armatury łazienkowej, ułożenie paneli i rożnegorodzju przeróbki wodne a także elektryczne. Wszystkie prace zostały wykonane z należytą staranością a ich jakośc wykonania jest bardzo dobra. Ponadto udzielał bardzo cennych rad i proponował ciekawe rozwiązania. Realizacja zlecenia nastąpiła w ustalonym czasie."

Marcin Bałszyński Bieruń, 2011.06.05
"Panowie pracują szybko, bez zastrzeżeń do jakości. Żadnych problemów, co do wszzystkiego można się dogadać (zakup materiałów). Fachowcy uczciwi, punktualni, remont zrobiony w podanym terminie. Cena przystępna, w stosunku do jakości super. Polecam!"

Przesuń do góry